NIE ZOSTAWIAJ
ZYSKÓW ZYSKÓW
DLA KONKURNCJI

Wykorzystaj moc email marketingu i bądź o krok przed innymi.

Zaufanie Poparte Wynikami

Miliony na Skalę Twojego Sukcesu

Profesjonalne prowadzenie mediów społecznościowych, to fundament zwiększenia zasięgów, zaangażowania i sprzedaży. Kluczem do sukcesu jest autentyczność, strategia i umNasza agencja zarządza kampaniami reklamowymi z milionowymi budżetami, co jest świadectwem zaufania i skuteczności naszych działań. Jednak nasza misja polega na dostarczaniu wartości dla każdej firmy, niezależnie od wielkości jej budżetu reklamowego. Wierzymy, że nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie może przynieść znaczące zmiany, gdy są one zarządzane z myślą o maksymalizacji ROI.

Na co dzień obracamy kontami reklamowymi z budżetami przekraczającymi miliony złotych. Klienci powierzają nam takie kwoty, bo wiedzą, że każda wydana złotówka zwróci się wielokrotnie.

Co Zyskujesz, Wybierając Nas Wybierając Nas

Ekspertyza zbudowana na dużych budżetach:

Doświadczenie wynikające z zarządzania dużymi kwotami przekładamy na strategie, które efektywnie działają w każdej skali. Każdy klient korzysta z naszego doświadczenia, narzędzi i podejścia, niezależnie od wielkości swojego budżetu.

Efektywna optymalizacja:

Dostosowujemy narzędzia i strategie tak, aby nawet mniejsze budżety były wykorzystywane najbardziej efektywnie. To pozwala na osiągnięcie znakomitych wyników bez konieczności inwestowania wielkich sum.

Zaufanie na każdym poziomie:

Zarządzanie dużymi budżetami daje spektakularne wyniki i satysfakcję. Jednak każdy klient, niezależnie od wielkości inwestycji, otrzymuje to samo zaangażowanie i dedykację. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać Twój rozwój.

Strategie skrojone na miarę:

Rozumiemy, że jak bardzo potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw mogą się różnić. Dlatego oferujemy elastyczne, dostosowane do potrzeb rozwiązania, które pozwalają na skuteczne promowanie Twojej firmy, bez względu na wielkość budżetu.

Niezależnie od tego, czy dysponujesz kilkoma tysiącami złotych, czy milionami na marketing, nasze podejście i zaangażowanie w Twoją kampanię pozostają niezmienne. Z nami, każda złotówka inwestowana w reklamę ma szansę na maksymalną efektywność, a Ty zyskujesz partnera, który jest z Tobą na każdym etapie Twojej ścieżki do sukcesu.

! ROAS x100 !

3 608 zł wygenerowało aż 355 471 zł przychodu

Przykład trwającej prawie dwa lata(!) ściśle stargetowanej kampanii brandingowej google ads, uszczelniającej lejek sprzedażowy. Wydając średnio 6 zł dziennie, wygenerowaliśmy 355 471 zł przychodu.

ROAS 14,61

9 976 zł wydane na kampanię przyniosło 145 786 zł przychodu.

Przebieg kampanii:

  • W lipcu przeprowadziliśmy wstępny test kampanii na mikro budżecie.
  • W sierpniu przeskalowaliśmy kampanię, uzyskując po kilkadziesiąt sprzedaży dziennie.
  • Klient bardzo zadowolony z wyników, odczekał miesiąc i zlecił powtórzenie całej kampanii.

144 leady po 14 zł

Kampania leadowa dla developra, na osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości. Sprzedawaliśmy domy jednorodzinne na nowoczesnym osiedlu. Dzięki atrakcyjnym kreacjom połączonym z magnetycznym copywritingiem koszt pozyskania leada wyniósł jedynie 14zł.

Kliknij przycisk przycisk ponieżej,

wypełnij formularz, a umówimy się na indywidualne spotkanie, gdzie wspólnie zastanowimy, jak możemy to dla Ciebie zrobić.