NIE ZOSTWIAJ
ZYSKÓW
DLA KONKURENCJI

Wykorzystaj moc email marketingu i bądź o krok przed innymi.

Własny newsletter jest najskuteczniejszym sposobem przekształcania zainteresowanych osób w klientów, którzy płacą.

 zainteresowanych osób w klientów, którzy płacą. Pomaga też zwiększyć wartość klienta na przestrzeni czasu (LTV) poprzez motywowanie do kolejnych zakupów.

Uzyskujemy to przez budowanie relacji, zwiększanie lojalność i zaangażowania odbiorców. Przekłada się to na wzrost świadomości marki i poprawę sprzedaży. Wspiera efektywne pozyskiwanie i długoterminowe utrzymanie klientów.

Kliknij przycisk i zostaw kontakt, a porozmawiamy, jak możemy go wprowadzić u Ciebie.

STATYSTYKI

POTWIERDZAJĄ ZYSKI

Pełną moc email marketingu otrzymamy, łącząc go z social media i wyszukiwarkami.

 Przez te kanały pozyskujemy zainteresowanych i nowych klientów. Natomiast email marketing pozwala przekonać niezdecydowanych i generować kolejne zakupy.

Jedną z największych zalet newslettera jest niski koszt wielokrotnego kontaktu z naszą bazą. Nie płacimy tu za każde wyświetlenie i kliknięcie jak w przypadku tradycyjnej reklamy.

Email Marketing

Case study

~100 000 PLN przychodu u trenera personalnego

Zebraliśmy na Facebooku oraz Instagramie bazę kontaktów zainteresowanych wielodniowym wydarzeniem online. Następnie przez cały czas trwania eventu, wysyłaliśmy po 2 emaile dziennie: rano i wieczorem. 

Ostatniego dnia wysłaliśmy nawet 3 emaile.

3 emaile dziennie??? Czy to nie za dużo?

NIE! Dzięki temu, że wiadomości były dobrze stargetowane, pisane „lekkim piórem” i po prostu ciekawe dla odbiorców, to nie męczyły i celująco napędzały sprzedaż. Widać to po statystykach.

 

Uzyskaliśmy średnio prawie 30% otwieralność, ponad 10% kliknięć w ofertę i prawie 10 000 zł dziennie z mailingów. Konwersje zostały zmierzone za pomocą znaczników UTM.

To dopiero początek zarabiania

A najlepsze jest w tym to, że to dopiero początek zarabiania na tej grupie. Dobra relacja zbudowana w mailingach jeszcze przez wiele miesięcy (a nawet lat), będzie procentować w postaci kolejnych zakupów.

> ~700 000 PLN w branży medycyny estetycznej

Zorganizowaliśmy strategicznie przemyślaną akcję „Black Week” dla kliniki medycyny estetycznej. Dzięki newsletterowi osiągnęliśmy wyniki od 5x do nawet 10x lepszy niż w typowej placówce tej wielkości.

Konkurencja jak zawsze w tym okresie, reklamowała swoje usługi ze zniżką, stosując tradycyjne kampanie reklamowe. 

My natomiast:

  1. Zainstalowaliśmy prosty i tani system do email marketingu.
  2. Zaimportowaliśmy bazę dotychczasowych klientów.
  3. Zrobiliśmy kampanię leadową pozyskująca nowe kontakty.
  4. Fundament sprzedaży oparliśmy na newsletterze, wspomagając się tylko dodatkowo kanałem SMS i uszczelniając lejek małymi kampaniami FB / IG / Google Ads.

Do tak zebranej grupy, wysłaliśmy specjalnie przygotowane serie mailingów. 

Wynik? 

5x więcej zysku
niż rok wcześniej z inną agencją.

Łącznie ponad 700 000 zł przychodu.

~640 000 zł przychodu - branża finansowa

W listopadzie 2023 zorganizowaliśmy akcję marketingową dla klienta z branży finansowej. Nowe leady pozyskiwaliśmy przez 14 dni za pomocą kampanii wideo na FB/IG oraz YouTube.

Następnie cała zebrana lista przeszła przez specjalnie zaprojektowany proces edukacyjno – motywacyjno – sprzedażowy. Efekt? 640 000 zł przychodu ze sprzedaży usług. 

Myślisz o zwiększeniu sprzedaży i budowaniu lojalności klientów?

Nasza usługa newslettera jest rozwiązaniem, którego szukasz. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć transformację swojego email marketingu już dziś

marketing, który nie śpi:

24/7 Automatyczna Sprzedaż

W Profitway rozumiemy, że budowanie bazy mailingowej to więcej niż tylko zbieranie adresów email. To sztuka tworzenia społeczności wokół Twojej marki. 

Dlatego oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje nie tylko pozyskiwanie nowych subskrybentów, ale też projektowanie lejków sprzedażowych i sekwencji mailingowych, które przekształcają zainteresowanie w realne transakcje.

Budowanie bazy:

Importujemy obecnych klientów i pozyskujemy dla Ciebie nowych subskrybentów, którzy są faktycznie zainteresowani Twoją ofertą. Dzięki segmentacji i targetowanym kampaniom zwiększamy liczbę potencjalnych klientów, gotowych na Twoje produkty lub usługi.

Podtrzymywanie Relacji

Regularnie wysyłane, wartościowe treści utrzymują Twoją markę w świadomości klientów, budując ich lojalność i zachęcając do ponownych zakupów.

Konwersja:
Tworzymy efektywne lejki sprzedażowe i sekwencje mailingowe, które automatycznie konwertują zainteresowanie na sprzedaż. Każdy email jest zaplanowany tak, by maksymalnie angażować i zachęcać do zakupu.

Oszczędność Czasu:
Zajmujemy się wszystkim kompleksowo, pozwalając Ci skupić się na innych aspektach prowadzenia biznesu.
Zostaw kontakt, a porozmawiamy, jak możemy poprowadzić Twój Newsletter:

Częste pytania

Tak, nasza usługa newslettera obejmuje kompleksową obsługę - od kwestii technicznych, przez stworzenie strategii, tworzenie treści, aż po analizę wyników. Zajmiemy się wszystkim, co potrzebne, aby Twój email marketing był skuteczny i przynosił zyski.

Korzystamy z różnych zaawansowanych narzędzi do email marketingu, dostosowując wybór do specyfiki i Twoich potrzeb. Możemy nawet stworzyć customowe rozwiązanie tylko dla Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić najlepszą efektywność i funkcjonalność.

Absolutnie! Regularne wysyłanie newslettera to doskonały sposób na utrzymanie relacji z obecnymi klientami, informowanie ich o nowościach i promocjach, a także zachęcanie do kolejnych zakupów.

Nasze - NIE. Dzięki naszemu doświadczeniu, optymalizacji treści i stosowanej technologii, minimalizujemy ryzyko, że wysyłane przez nas emaile trafią do folderu spam. Stosujemy najlepsze praktyki, które zwiększają dostarczalność. Korzystamy z rozwiązań, gdzie nasze mailingi są whitelistowane przez największych dostawców poczty w Polsce. Czyli trafiają od razu do skrzynki głównej, a nie zakładek typu “oferty”, “spam”, “inne” itp.

Tak, email marketing można skutecznie łączyć z kampaniami SMS, tworząc spójną i wielokanałową strategię komunikacji z klientami. Często to robimy i polecamy.

Oczywiście, oferujemy możliwość wdrożenia marketingu automation, co pozwala na jeszcze większą personalizację komunikacji i automatyzację procesów marketingowych.

Tak, wszystkie nasze działania w ramach usługi newslettera są w pełni zgodne z RODO. Dbamy o to, aby przetwarzanie danych osobowych odbywało się z należytą starannością, a osoby chcące zrezygnować z komunikacji mogły to łatwo zrobić jednym przyciskiem.

Zależy to od Twoich celów i preferencji odbiorców. Najlepsze długoterminowe rezultaty przynosi zrównoważenie treści informacyjnych z elementami sprzedażowymi, tworząc wartościowe i angażujące wiadomości.