Zyskowne
strony WWW

Strony internetowe, sklepy, landing page, aplikacje, platformy e-learningowe

Tworzymy

szybkie i responsywne strony internetowe, zoptymalizowane pod SEO.

Wiemy, że Twoja strona ma przede wszystkim zarabiać pieniądze, dlatego dbamy o intuicyjny UX, optymalną funkcjonalność dla klientów, oraz skupiamy się na rozwiązaniach zwiększających konwersję.

Kliknij przycisk, zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Responsywność i mobilność

Strony internetowe muszą być projektowane z myślą o urządzeniach mobilnych, ponieważ coraz więcej użytkowników przegląda internet za pomocą smartfonów i tabletów. Zapewnienie płynnego dostępu i interakcji na różnych urządzeniach zwiększa zadowolenie użytkowników i wspiera pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Szybkość ładowania

Strony internetowe muszą być projektowane z myślą o urządzeniach mobilnych, ponieważ coraz więcej użytkowników przegląda internet za pomocą smartfonów i tabletów. Zapewnienie płynnego dostępu i interakcji na różnych urządzeniach zwiększa zadowolenie użytkowników i wspiera pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Intuicyjna nawigacja (ux/ui)

Dobrze zaprojektowana nawigacja ułatwia użytkownikom szybkie odnalezienie poszukiwanych informacji, co przekłada się na lepsze doświadczenie użytkownika i wyższe wskaźniki konwersji. Kluczowe jest, aby menu było proste, logiczne i konsekwentne na wszystkich podstronach.

Optymalizacja SEO

Fundamentalne znaczenie ma optymalizacja strony pod kątem SEO, włączając w to odpowiednie użycie słów kluczowych, optymalizację metadanych, struktury URL, szybkości ładowania oraz tworzenie wartościowych treści. To wszystko pomaga w uzyskaniu wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania i przyciąga organiczny ruch na stronę.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa strony (np. przez stosowanie protokołu HTTPS) nie tylko chroni dane użytkowników i firmy, ale także poprawia ranking SEO. Bezpieczeństwo jest również kluczowym elementem budowania zaufania wśród odwiedzających.

Call to Action (CTA)

Jasne i przekonujące wezwania do działania są niezbędne, aby skłonić użytkowników do interakcji, np. zakupu produktu, zapisu na newsletter czy pobrania pliku. Dobre CTA powinno być widoczne, ale nie nachalne, oraz jasno komunikować korzyści z podjęcia działania.

Wysoka jakość treści

Unikalne i wartościowe treści, które rozwiązują problemy użytkowników lub odpowiadają na ich pytania, przyciągają większy ruch na stronę i budują autorytet marki. Treści te powinny być regularnie aktualizowane, aby zachęcić użytkowników do powrotów.

Analiza i optymalizacja

Stale monitorowanie efektywności strony za pomocą narzędzi analitycznych umożliwia identyfikację obszarów do poprawy. Analizując zachowania użytkowników, można dokonywać optymalizacji konwersji, poprawiając skuteczność strony w zakresie sprzedaży i angażowania klientów.
Zostaw kontakt, a porozmawiamy, jak możemy poprowadzić Twój Newsletter:

Przykłady naszych stron:

Duży wolumen klientów u dietetyka i trenera personalnego

Strona dietetyka i trenera personalnego, pozwalająca kompleksowo prowadzić działalność online i maksymalizować zyski. Wyzwaniem było stworzenie systemu, który obsłuży duży wolumen klientów i pozwoli na maksymalizacje zysku.

W tej chwili system obsługuje 30 tysięcy klientów, przetworzył 40 tysięcy zamówień i wysyła regularną komunikację do 70 tysięcy osób. 

W skład projektu wchodzi:

  • strona internetowa – przedstawiająca zakres działalności, testymoniale, kontent
  • sklep internetowy – sprzedaż strojów sportowych i akcesoriów fitness
  • platforma e-learningowa – z pakietami treningów wideo online.
  • email marketing – w pełni zintegrowane ze sklepem i platformą narzędzie do email marketingu i newsletterów, pozwalające zwiększać sprzedaż.

W tej chwili system obsługuje 30 tysięcy klientów, przetworzył  40 tysięcy zamówień i wysyła regularną komunikację do 70 tysięcy osób.

> ~700 000 PLN w branży medycyny estetycznej

Zorganizowaliśmy strategicznie przemyślaną akcję „Black Week” dla kliniki medycyny estetycznej. Dzięki newsletterowi osiągnęliśmy wyniki od 5x do nawet 10x lepszy niż w typowej placówce tej wielkości.

Konkurencja jak zawsze w tym okresie, reklamowała swoje usługi ze zniżką, stosując tradycyjne kampanie reklamowe. 

My natomiast:

  1. Zainstalowaliśmy prosty i tani system do email marketingu.
  2. Zaimportowaliśmy bazę dotychczasowych klientów.
  3. Zrobiliśmy kampanię leadową pozyskująca nowe kontakty.
  4. Fundament sprzedaży oparliśmy na newsletterze, wspomagając się tylko dodatkowo kanałem SMS i uszczelniając lejek małymi kampaniami FB / IG / Google Ads.

Do tak zebranej grupy, wysłaliśmy specjalnie przygotowane serie mailingów. 

Wynik? 

5x więcej zysku
niż rok wcześniej z inną agencją.

Łącznie ponad 700 000 zł przychodu.

Kliknij przycisk,

zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Inne Przykłady naszych stron:

Częste pytania

Proces tworzenia strony internetowej w Profitway może różnić się w zależności od jej skomplikowania i wymagań klienta. Dla prostych projektów, takich jak landing page, może to zająć od 1 do 2 tygodni.

Kompleksowe strony firmowe czy sklepy e-commerce mogą wymagać od 1 do 3 miesięcy. Ważne jest, aby na początku projektu ustalić ramy czasowe, które uwzględniają wszystkie etapy – od projektowania, poprzez wdrożenie, aż po testowanie i optymalizację. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby projekt był realizowany sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Oczywiście, w Profitway rozumiemy, że uruchomienie strony to dopiero początek jej życia w internecie.

Oferujemy różne pakiety wsparcia, które obejmują aktualizacje techniczne, regularne backupy, a także wsparcie merytoryczne. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc w wprowadzaniu zmian, dodawaniu nowych funkcji czy treści. Ponadto, oferujemy specjalne szkolenia, aby nasi klienci mogli samodzielnie zarządzać swoimi stronami na podstawowym poziomie.


Dobór technologii dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i celów każdego projektu. Od prostych stron opartych na HTML i CSS, przez systemy zarządzania treścią jak WordPress z Visual Builderem, po zaawansowane rozwiązania takie jak headless CMS czy sklepy e-commerce z indywidualnymi rozwiązaniami backendowymi. 

Zawsze szukamy rozwiązań, które najlepiej służą celom naszych klientów, zapewniając jednocześnie szybkość, bezpieczeństwo i skalowalność projektów.

Tak, jedną z usług Profitway jest modernizacja i optymalizacja istniejących stron internetowych. Proces ten zaczynamy od szczegółowej analizy obecnej witryny, identyfikując obszary wymagające poprawy, zarówno pod względem wizualnym, jak i technologicznym. Następnie, w ścisłej współpracy z klientem, tworzymy nową koncepcję, która odświeża markę i zwiększa efektywność strony pod kątem konwersji i pozycjonowania.

Koszty tworzenia strony internetowej są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar i złożoność projektu, wybrane technologie, potrzebne funkcjonalności oraz zakres dodatkowych usług, jak na przykład tworzenie treści czy fotografii produktowej. 

Strony typu landing page zaczynają się od 2 tys. netto. Proste strony internetowe zaczynają się od 5 tys zł netto. Dodatkowe funkcjonalności: sklep internetowy, newsletter, platforma e-learningowa itp, są dodatkowo płatne.

W Profitway zawsze staramy się przedstawić jasny i szczegółowy kosztorys na początku współpracy, aby nasi klienci mogli dokładnie planować swój budżet.

Tak, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) jest integralną częścią procesu tworzenia strony w Profitway. Począwszy od analizy słów kluczowych, przez optymalizację treści, struktury URL, meta tagów, aż po aspekty techniczne takie jak szybkość ładowania strony i responsywność. Naszym celem jest stworzenie strony, która będzie nie tylko atrakcyjna i funkcjonalna, ale również dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania.

Absolutnie! W dobie dominacji urządzeń mobilnych nie wyobrażamy sobie tworzenia strony, która nie byłaby w pełni responsywna. Zapewniamy, że strona będzie się poprawnie wyświetlała i była funkcjonalna na wszystkich urządzeniach - od desktopów, przez tablety, aż po smartfony. To kluczowy element dla użytkowników i wyszukiwarek.

Zależy to od Twoich celów i preferencji odbiorców. Najlepsze długoterminowe rezultaty przynosi zrównoważenie treści informacyjnych z elementami sprzedażowymi, tworząc wartościowe i angażujące wiadomości.